تماس با ما

قصد تماس گرفتن با ما را دارید؟! جای درستی آمده‌اید!

روش های ارتباطی

می توانید از روش های زیر با ما در ارتباط باشید:

تلفن تماس
تلگرام

تماس با ما

چیزی را مطمئن نیستید؟ سوالی بی پاسخ دارید؟ از طرف شرکت دیگری هستید و ایده‌ی همکاری با ما را دارید؟ جویای کار هستید و فکر می‌کنید می‌توانید از استعدادهای خود در نیرا کلاود استفاده کنید؟ یا اگر فکر می‌کنید در ارائه سرویس به شما کوتاهی کرده‌ایم و از این مورد شکایتی دارید؟ اگر جواب هر کدام از سوالات بالا "بله" است، می‌توانید از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید! البته اگر کاربر نیرا کلاود هستید و مشکل فنی دارید بهتر است به ما تیکت بزنید تا بهتر بتوانیم به شما کمک کنیم.

*موارد فوق ضروری هستند

بخش پشتیبانی نیرا کلاود

فرقی نمی کند که عضو نیرا کلاود نیستید و صرفا سوالی در مورد سرویس های نیرا کلاود دارید که جواب آن را در بخش سوالات متداول نیافتید ویا کاربر نیرا کلاود هستید و درخواست پشتیبانی با یکی از سرویس های خود دارید، از طریق راه های زیر می توانید با بخش پشتیبانی نیرا کلاود ازتباط برقرار کنید!

پست الکترونیکی

می‌توانید در هر موردی که سوال و یا نیاز به پشتیبانی دارید به آدرس [email protected] ما ایمیل بزنید و ما در اولین فرصت ممکن به آن پاسخ خواهیم داد !

ایمیل ارسال کنید
گفتگوی زنده

در صورتی که تمایل به گفتگوی زنده با کارشناسان نیرا کلاود دارید میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر وارد گفتگو با کارشناسان ما شوید!

شروع گفتگو
تیکت پشتیبانی

اگر عضو نیرا کلاود هستید می توانید از به ما تیکت بزنید و مورد خود را مطرح کنید! اگر عضو نیرا کلاود نیستید میتوانید از این لینک عضو شوید !

ثبت تیکت
سوالات متداول را دیده‌اید؟! ممکن است جواب سوالی که دنبالش هستید در بخش سوالات متداول پاسخ داده شده باشد